Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, Fredrik I, 1700-tal, fanérad i valnöt, beslag i förgylld mässing, sidostycken med draghandtag, höjd ca 201, 153 x 60 cm
Sprickor, fanerskador, renoverad och kompletterad
351722
2015-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här