Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Fredrik I, 1700-tal, fanérad i valnöt, beslag i förgylld mässing, sidostycken med draghandtag, höjd ca 201, 153 x 60 cm

Sprickor, fanerskador, renoverad och kompletterad

351722

2015-12-27