Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, engelsk stil, lådor i sargen, mahognyfanér, höjd ca 70, 122x40 cm

Smärre ytskador, slitage

351735

2015-12-27