Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVID PETTERSEN (Norge, född 1943): Utan titel, monogramsignerad AJP, utförd 1988, akvarell på papper, bildyta 21x12 cm. Arkivnr: AP017
351739
2016-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här