Oljemålning Stockholms slott

Oljemålning Stockholms slott
Oljemålning Stockholms slott
Oljemålning Stockholms slott
Oljemålning Stockholms slott
Oljemålning Stockholms slott
Oljemålning Stockholms slott

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholms slott, otydligt signerad, daterad -35, olja på duk, ca 42x46 cm

351757

2015-12-27