Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahogny, två lådor, höjd 73, 86 x 45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

351767

2015-12-27