Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första kvartal, jugend, vitmålat, inredning med hyllplan, höjd ca 186, 123x46 cm

Kompletterat, slitage, färgbortfall, nyckel saknas

351774

2015-12-27