Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, faner i teak, dörrluckor samt lådor, höjd ca 80, 160x43 cm

Smärre slitage

351777

2015-12-27