Gunnar Wennerberg oljemålning

Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG (1863-1914): Stilleben med syrener, signerad och daterad G Wennerberg 1908, olja på duk, 54 x 72 cm

351785

2015-12-30