Hasse Andersson oljemålning

Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HASSE ANDERSSON,(1926-2003): Gäss, signerad och daterad Hasse Andersson Sjötorp -82, olja på duk, 46 x 56 cm

351786

2015-12-27