Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): Sommarbukett i kopparkrus, signerad och daterad Ryno 1997, olja på duk, 60 x 49 cm

351788

2015-12-27