Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
NILS TYDÉN (1889-1976): Strandväxter, signerad N Tydén, olja på duk, 65 x 80 cm
Zustandsbeschreibung
351795
2015-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner