Johan Henning Malmström pastell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 51, pastell, 55 x 45 cm

351797

2015-12-30