Fodral näver hårarbete

Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete
Fodral näver hårarbete

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

FODRAL, 2 st, 1800-talets slut, näver med ristad dekor, CHATELEINE, hårarbete, omkring 1900, längd 9,5 - 14, 5 cm resp 14 cm

Bruksslitage

351802

2015-12-27