Carl Brandt

Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap i aftonrodnad, signerad och daterad C Brandt 1906, pastell, ca 29x71 cm

351811

2015-12-27