Carl Gustaf Plagemann

Carl Gustaf Plagemann
Carl Gustaf Plagemann
Carl Gustaf Plagemann
Carl Gustaf Plagemann

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUSTAF PLAGEMANN (1805-1868): Man med käpp, monogramsignerad, akvarell, ca 15x10 cm

Något gulnad

351813

2015-12-27