Jim Butler - glastryck
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JIM BUTLER (USA, född 1956): "Selection from fall collection", signerad och daterad Jim Butler -05, 7/10, glastryck (vitrography), pappersyta 56x76 cm, oramad
Visas på begäran.
Oramad! Ytsmuts.
351827
2016-01-10