Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad RC, 247 x 170 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
fransar saknas, bruksslitage
351832
2016-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här