Matservis Spode

Matservis Spode
Matservis Spode
Matservis Spode
Matservis Spode
Matservis Spode
Matservis Spode

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SPODE, matservis, ca 68 dlr, "India tree", Coplands Spode England, bestående av: 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrätt/efterrättstallrikar, 7 buljongkoppar med fat, 12 assietter, 6 askfat, kanna, miniatyrterrin med lock och fat, 2+1+1 uppläggningsfat, 2 skålar

Slitage, enstaka nagg kan förekomma

351851

2015-12-28