Golvlampa Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NORDISKA KOMAPNIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, sk uplight, fot i mässing, skärm i opalinglas, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 163 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
351867
Päivämäärä:
2015-12-28