Golvlampa Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMAPNIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, sk uplight, fot i mässing, skärm i opalinglas och skärm i ljus textil, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 163 cm
Bruksslitage, skärm med fläckar
351869
2015-12-28