Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion

Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, bla Nacka Skoglund, Gunnar Nordahl (signerat fotografi), Nils Liedholm, Ingemar "Ingo" Johansson (4 st), Hammarby IF fotboll 1954, allsvenska spelare från bla AIK, Övrigt: Friidrott, Autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm.
Skissblockets mått 31,5x22 cm, påskrift ca 350 st autografer,
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet

351899

2016-02-27