Fat silver

Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, silver, Dublin 1800-tal resp. Stockholm 1951, W.A Bolin, vikt ca 370 g

Slitage, skador

351900

2015-12-28