Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SMITH, Ray (USA, född 1959): Utan titel, signerad och daterad Ray Smith 1995, 10/20, torrnål och gravyr, pappersyta 79x107 cm. Oramad.
Visas på begäran.
smärre hanteringsväck. Oramad.
351910
2015-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här