Skrivskåp England
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVSKÅP, 2-delat, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, med vitrinöverdel, beslag i patinerad mässing, höjd ca 205, 90x42 cm
Ytskador, fanérskador, kröndekor saknas, gångjärn med skador
351924
2015-12-28