Skrivskåp England

Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVSKÅP, 2-delat, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, med vitrinöverdel, beslag i patinerad mässing, höjd ca 205, 90x42 cm

Ytskador, fanérskador, kröndekor saknas, gångjärn med skador

351924

2015-12-28