Skrivskåp England
2015-12-28
351924
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVSKÅP, 2-delat, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, med vitrinöverdel, beslag i patinerad mässing, höjd ca 205, 90x42 cm
Ytskador, fanérskador, kröndekor saknas, gångjärn med skador