Landskap med flicka och hund oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med flicka o hund, olja på duk, ca 76 x 127 cm

Lagningar, hål

351928

2015-12-28