Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1930-tal, gustaviansk stil, gröngråmålat med vita inslag, betående av: bord med 2 omålade iläggsskivor, 2 karmstolar, 6 stolar, bordets höjd 75, 142x107, skivorna 60 cm vardera, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Slitage

351949

2015-12-29