Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, SOCKERSKRIN, TESIL, silver, delvis med importstämplar, total vikt ca 420 g

Slitage

351950

2015-12-28