Royal Copenhagen Cremekopp Flora Danica

Klubbat för:

2 400 SEK

1 200 SEK

ROYAL COPENHAGEN, (2) cremekopp med lock och fat, 1900-tal, porslin, "Flora Danica", dekor av "Viola tricolor L. Sarenaria", Royal Copenhagen, Danmark, höjd ca 9 cm, ASK, med lock, Royal Copenhagen, bemålad dekor, längd ca 7,5 cm

Fat med nagg

351961

2015-12-29