Cigarettställ

Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ
Cigarettställ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTSTÄLL, 2+1 st, delvis silver, 1900-tal, dekor av äldre skospännen med glasstenar, höjd ca 6-7 cm, vikt ca 410 g, BREVÖPPNARE, delvis i silver

Slitage

351966

2015-12-29