Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets början empire, brännförgylld och patinerad brons, för 2 ljus vardera, armarna uppburen av puttis, höjd ca 36 cm

Slitage, något sneda

351981

2015-12-29