Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, 4-lådig, dekor av pärlbård, ca 99, 105x50 cm, nyckel medföljer

Renoverad, kompletterad

352004

2015-12-30