Josef Frank soffbord

Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord
Josef Frank soffbord

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, för Firma Svenskt Tenn, modell nr 2139, formgivet 1952, fanérat i almrot, underrede i valnöt, diameter 120, höjd ca 48 cm

Slitage, ytskador

352012

2015-12-29