Byrå 1900-tal marmorskiva

Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva
Byrå 1900-tal marmorskiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, med vit marmorskiva, 1900-tal, 3 lådor, höjd 75 cm, 57x30 cm

Bruksslitage, något lös list

352018

2015-12-29