Märta Måås-Fjetterström "Bruna heden" rölakan

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Bruna heden", matta, formgiven 1931, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, 250 x 158 cm

Kantskador, fransarna med skador, mindre skador mitt på

352025

2016-01-02