Josef Frank Svenskt Tenn

Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn
Josef Frank Svenskt Tenn

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modell 590, fanerat i alm och mahogny, rundade och mässingsskodda hörn, höjd ca 73, 200 x 90 cm

Slitage, delvis blekt, ytslitage, märken

352035

2015-12-29