Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modell 590, fanerat i alm och mahogny, rundade och mässingsskodda hörn, höjd ca 73, 200 x 90 cm
Slitage, delvis blekt, ytslitage, märken
352035
2015-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här