Tumlare silver av Petter Gillberg i Varberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETTER GILLBERG, tumlare, silver, punsad dekor av bl.a. rocailler, invändigt med spår av förgyllning, Varberg 1766, höjd 3,5 cm, vikt ca 16 g

Bucklor

352047

2016-01-02