Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETTER GILLBERG, tumlare, silver, punsad dekor av bl.a. rocailler, invändigt med spår av förgyllning, Varberg 1766, höjd 3,5 cm, vikt ca 16 g
Bucklor
352047
2016-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här