Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, hantverksmässigt tillverkade, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar med blommig klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, klädsel med smärre fläckar, se nummer 351991 o 352046
352048
2015-12-30