Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, hantverksmässigt tillverkade, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar med blommig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, klädsel med smärre fläckar, se nummer 351991 o 352046

352048

2015-12-30