Permissionsbajonett
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PERMISSIONSBAJONETT, svensk, 1940-tal, FM Mattsson, Mora, blånerad stålbalja, bärläder
Kuntoraportti
Baljan något fläckvis med ytkorrosion, bärläder med slitage
352049
Päivämäärä:
2015-12-29