Permissionsbajonett

Permissionsbajonett
Permissionsbajonett
Permissionsbajonett
Permissionsbajonett
Permissionsbajonett
Permissionsbajonett

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PERMISSIONSBAJONETT, svensk, 1940-tal, FM Mattsson, Mora, blånerad stålbalja, bärläder

Kuntoraportti

Baljan något fläckvis med ytkorrosion, bärläder med slitage

352049

Päivämäärä:

2015-12-29