Gunnar Wennerberg oljemålning

Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning
Gunnar Wennerberg oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG (1863-1914): Sommarblomster, signerad och daterad G Wennerberg 1904, olja på duk, ca 57x187 cm
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, Utställning Gunnar G:son Wennerberg

352052

2015-12-29