Gunnar Wennerberg oljemålning
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG (1863-1914): Sommarblomster, signerad och daterad G Wennerberg 1904, olja på duk, ca 57x187 cm
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, Utställning Gunnar G:son Wennerberg
352052
2015-12-29