Leroy Neiman - Björn Borg, Sportauktion

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LeROY NEIMAN, (USA, Leroy Leslie Runquist född 1921-2012): Björn Borg, signerad Leroy Neiman och Björn Borg, numrerad 12/300, 60x44 cm

352053

2016-02-27