Teresa Wennberg

Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERESA WENNBERG (samtida): First encounter, signerad och daterad á tergo Teresa Wennberg 1985, olja på duk, ca 131 x 97 cm

352066

2015-12-27