Fåtölj skinn

Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, clubmodell, 1900-talets andra hälft, skinn, pärlspikad, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

352070

2015-12-27