Autografer EM Friidrott 1958, Sportauktion
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EM I FRIIDROTT 1958, AUTOGRAFER, album 19x24 cm,. delar av följande EM-trupper: Polen Finland, Sovjet, Tyskland, England, Malta, Ungern, Danmark, Belgien, Bulgarien, Frankrike, Grekland, Jugoslavien, Nederländerna, Tjeckoslovakien, Norge, Turkiet, Rumänien, Spanien
Autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm.
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet
352119
2016-02-27