Brickbord rokokostil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRICKBORD, 1900-talets andra kvartal, rokokostil, monterad bricka med bemålad dekor av blomster, benställning i betsad björk, träskuren dekor med musselformationer, etikettsmärkt David Blomberg, höjd ca 71, 55x80 cm
Bricka med krackeleringar
352121
2015-12-30