Brickbord rokokostil

Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD, 1900-talets andra kvartal, rokokostil, monterad bricka med bemålad dekor av blomster, benställning i betsad björk, träskuren dekor med musselformationer, etikettsmärkt David Blomberg, höjd ca 71, 55x80 cm

Bricka med krackeleringar

352121

2015-12-30