Autografer Pelé, Frankrike VM-58, Sportauktion

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, mestadels fotboll bla Arsenal, Frankrike VM-58, Pelé, Modern femkamp, friidrott, ishockey mm, autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm. Skissblockets mått ca 36x25 cm, ca 47 sidor
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet

352130

2016-02-27