Jean Rosengren
2015-12-30
352143
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JEAN ROSENGREN (1894-1965): Landskapsmotiv, signerad och daterad J. Rosengren -27, olja på duk, 41x53 cm
Krackelerad