Jean Rosengren

Jean Rosengren
Jean Rosengren
Jean Rosengren
Jean Rosengren
Jean Rosengren
Jean Rosengren

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Landskapsmotiv, signerad och daterad J. Rosengren -27, olja på duk, 41x53 cm

Krackelerad

352143

2015-12-30