Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, höjd 76, 93x44 cm

Spricka, fläck, smärre ytskador

352154

2015-12-30