Per Gummeson olja

Per Gummeson olja
Per Gummeson olja
Per Gummeson olja
Per Gummeson olja
Per Gummeson olja
Per Gummeson olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUMMESON (1858-1928): Skånegård i vinterskrud, signerad o daterad P Gummeson 1920, olja på duk, 33,5x27 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

352156

2015-12-30