Igge Karlsson

Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IGGE KARLSSON (född 1932): "Äppelblom", signerad Igge K 62, olja på duk, 51x70,5 cm

Tryckmärke

352188

2015-12-30