Louis Legrand

Louis Legrand
Louis Legrand
Louis Legrand
Louis Legrand

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOUIS LEGRAND (Frankrike, 1863-1951): Balettdansös, signerad Louis Legrand, etsning och akvatint, 19x13 cm

Gulnader, smärre fläckar

352189

2015-12-30